1. Home
  2. Docs
  3. 2024
  4. Finidrak 1/2024
  5. Z drukarni: Wartości firmowe w praktyce

Z drukarni: Wartości firmowe w praktyce

Anežka o Klárze
„To, co doceniam w Klarze, to troska i odpowiedzialność, z jaką podchodzi do swojej pracy. Kiedy kiedy zastępuje mnie, wiem, że moi klienci są w dobrych rękach, a Klara zrobi wszystko, co w jej mocy.”

Klára o Krystynie
„To, co doceniam w Kristi, to ludzkie podejście. Mogę przyjść do niej z problemem, a ona troszczy się o to, jak czuję się w pracy. Z mojej perspektywy, świetnie radzi sobie z wyważeniem tego, kiedy zachowywać się bardziej jak autorytet, a kiedy jak przyjaciel”.

Kamila o Anežce
„Anežka zachowuje spokój w każdych okolicznościach. Nigdy nie działa impulsywnie, a kiedy pojawia się jakikolwiek problem, zawsze najpierw sprawdza, czy sama nie popełniła błędu.”

Verča o Kamili
„W Kamili cenię to, że w swojej pracy myśli praktycznie o każdym szczególe. Zawsze stara się znaleźć najlepsze rozwiązanie, aby zamówienia były wykonane z jakością i nie było niepotrzebnych odpadów.”

Kristina o Veronice
„Veronika jest najnowszym i najspokojniejszym członkiem naszego zespołu. Jesienią powierzono jej największego klienta firmy, co oznaczało naukę wielu rzeczy i wzięcie na siebie dużej odpowiedzialności. Każdego dnia zwiększa swoje możliwości i uczy się nowych technologii i procedur. Do swojej pracy podchodzi z rozwagą i sumiennością. Uwagi bierze sobie do serca i zawsze stara się dostosować.”