Druk czarno-biały

Precyzyjny druk czarno-biały, w przypadku bardziej złożonych publikacji, wykonujemy na najwyższej jakości maszynach Heidelberg.

Ekonomicznie korzystny druk czarno-biały jest wynikiem użycia wysokiej jakości maszyn rotacyjnych VariQuick, dwóch maszyn Zirkon Forta.

Variquick umożliwia druk na rolkach do 720 mm, Forta i Zirkon do 620 mm.

Drukowanie w kolorze

Materiały kolorowe oraz inne drukujemy na najnowocześniejszych maszynach HEIDELBERG, które umożliwiają wystarczającą wydajność oraz jakość najwyższej klasy.

Na szczycie naszego parku maszynowego znajdują się trzy maszyny drukarskie HEIDELBERG Speedmaster XL-106 z ośmioma obrotowymi jednostkami drukującymi. Ostatnia z nich została zainstalowana w roku 2020, jako jedna z pierwszych w Europie środkowej i wschodniej z certyfikatem CO2neutral najnowszej generacji. Poprawność kolorystyczną wydruków kontrolujemy przy pomocy pomiaru spektrofotometrycznego InpressControl, który jest zintegrowany z maszyną i w trakcie druku wybiórczo sprawdza poprawność i stałość kolorystyczną.

Do druku okładek, obwolut i oklejek mamy do dyspozycji maszynę HEIDELBERG XL 75-5L najnowszej generacji 2020, której piąta wieża drukująca umożliwia drukowanie piątym kolorem dodatkowym, maszyna jest także wyposażona w dyspersyjną jednostkę lakierującą do ochrony lub wzbogacenia drukowanych arkuszy. Ta maszyna jest także CO2 neutral.

Ponadto dysponujemy dwiema kolejnymi maszynami offsetowymi marki Heidelberg do druku kolorowego i czarno-białego.

 

Dla zapewnienia najwyższej jakości druku stosujemy najnowsze technologie drukarskie m.in.:

  • Variquik
  • Zirkon Forta RO 660
  • Heidelberg Speedmastery XL 106-8-P
  • Heidelberg Speedmaster XL 75-5+L
  • Heidelberg Speedmaster XL 106-4-P
  • Heidelberg Speedmaster SM 102-2
  • do przygotowania płyt drukarskich maszyny Heidelberg Suprasetter 106

FRESH PRINT

ISO 12647-2:2013

FRESH PRINT

Kolory żywsze niż kiedykolwiek nawet na niepowlekanych papierach. Niemożliwe? Nie dla naszych technologów i drukarzy, którzy jakość standardowego druku przenieśli na nowy poziom.

Chodzi o technikę drukarską utworzoną dla druku na papierach niepowlekanych, którego celem jest symulacja druku na papierze powlekanym. Efektem jest kolorowy druk wyraźniejszy i żywszy.

FRESH PRINT można wykorzystać tylko przy druku CMYK i tylko na wybrane przez nas portfolio papierów, które spełnia warunki druku tą technologią. Z wyborem idealnego papieru na książkę pomoże ci przedstawiciel handlowy.

Musisz to zobaczyć na własne oczy!

Przygotowaliśmy dla ciebie próbki druku w technologii FRESH PRINT na najczęściej używanych papierach powlekanych. Dla porównania otrzymasz także identyczny materiał wydrukowany w szeroko wykorzystywanym standardzie ISO 12647-2:2013.

W celu otrzymania próbek skontaktuj się z przedstawicielem handlowym.

Dane kontaktowe

fotka brozur

Myślimy proekologicznie

Nie jesteśmy obojętni wobec środowiska, w którym żyjemy. I chociaż książki są wykonane z papieru, a papier jest produkowany z drzew, dbamy o to aby drzewa te pochodziły ze starannie zagospodarowanych lasów.  Do produkcji wszystkich książek wykorzystujemy ekologiczną energię elektryczną pochodzącą ze źródeł naturalnych i podejmujemy aktywne działanie redukujące nasz ślad węglowy.

Więcej o ekologii