Druk czarno-biały

Precyzyjny druk czarno-biały, w przypadku bardziej złożonych publikacji, wykonujemy na najwyższej jakości maszynach Heidelberg.

Ekonomicznie korzystny druk czarno-biały jest wynikiem użycia wysokiej jakości maszyn rotacyjnych VariQuick, dwóch maszyn Zirkon Forta.

Variquick umożliwia druk na rolkach do 720 mm, Forta i Zirkon do 620 mm.

Drukowanie w kolorze

Druk kolorowych publikacji i innych broszur wykonujemy na maszynach HEIDELBERG, które charakteryzują się wystarczającą mocą i najwyższą jakością.

Topowym osprzętowaniem naszego parku maszynowego są maszyny drukujące HEIDELBERG SpeedMaster XL- 106 z ośmioma jednostkami drukującymi, z których jedna posiada system Cut Star umożliwiający druk nie tylko z arkuszy z szybkością 18 000 arkuszy na godzinę, ale również z rolki. Staramy się zapewnić trwałość koloru na wydrukowanych materiałach za pomocą spektrofotometrycznego pulpitu Image Control, który pozwala ocenić jakość kolorów pasków kontrolnych i całego arkusza.

Do drukowania okładek, obwolut i oklejek dysponujemy maszyną HEIDELBERG, której piąta wieża drukująca umożliwia druk piątym, bezpośrednim kolorem lub lakierem maszynowym przy jednym przejściu. Mamy również do dyspozycji dwie offsetowe arkuszowe maszyny marki Heidelberg do druku kolorowego.

Myślimy proekologicznie

Nie jesteśmy obojętni wobec środowiska, w którym żyjemy. I chociaż książki są wykonane z papieru, a papier jest produkowany z drzew, dbamy o to aby drzewa te pochodziły ze starannie zagospodarowanych lasów.  Do produkcji wszystkich książek wykorzystujemy ekologiczną energię elektryczną pochodzącą ze źródeł naturalnych i podejmujemy aktywne działanie redukujące nasz ślad węglowy.

Więcej o ekologii