Radim

27 lat, handlowiec, 2 lata w firmie FINIDR

CO NAJBARDZIEJ PODOBA CI SIĘ W FIRMIE FINIDR?

W mojej pracy w firmie FINIDR najbardziej podoba mi się to, że widzę namacalne wyniki swojej pracy. Każdego ranka, kiedy przychodzę do pracy jestem ciekawy jak będą wyglądać nowe próbki, które są aktualnie wysyłane. Ogólnie firma działa bardzo dynamicznie i elastycznie. Doprasowuje się do aktualnych trendów na rynkach poligraficznych, oferuje przyjazne klientom podejście naszych agentów handlowych oraz świadczy wysoką jakość druku. W mojej opinii są to właśnie powody, które czynią naszą firmę jedną z najlepszych w Europie.

 

JAKIE ODNIOSŁEŚ SUKCESY I JAKIE SĄ TWOJE AMBICJE NA PRZYSZŁOŚĆ?

Podstawowym sukcesem w dziedzinie handlu nie są tylko zielone cyfry świadczące o tym, że zespołowi powodzi się dobrze, najważniejsze jest posiadanie dobrego zespołu ludzi, na których można polegać i którym można zaufać. Udało mi się stworzyć taki zespół i tym mogę się pochwalić. A jeśli chodzi o moje ambicje na przyszłość – na pewno pracować nad sobą w celu uzyskiwania kolejnych know-how i bycia w ten sposób wsparciem dla moich kolegów.

Lucie

27 lat, operator maszyn introligatorskich, 6-letni staż pracy w FINIDR

„Dobry zespół i stabilna firma są dla mnie najważniejsze. Poznałam tutaj naprawdę wspaniałych ludzi, z którymi tworzymy zespół. Cieszę się, że mogłam poznać proces produkcji, ponieważ na własne oczy zobaczyłam, że książki nie są po prostu kawałkami sklejonego papieru.”

JAKIE SĄ TWOJE SUKCESY W FIRMIE FINIDR?

Każdy, nawet najmniejszy awans traktuję jako sukces. Pracę w drukarni zaczynałam jako pracownik sezonowy i stopniowo wypracowałam sobie wyższą pozycję na produkcji. Jeśli klient chce szyty grzbiet w książce, to właśnie należy do moich zadań na maszynie introligatorskiej. Moje kolejne cele? Na pewno będę się starała pracować tak, aby zasłużyć na ofertę pracy na wyższym stanowisku.

CO CI POMAGA ROZWIJAĆ SIĘ ZAWODOWO?

Do tej pory miałam okazję przyłączyć się na przykład do programu rozwoju, który wystartował w ubiegłym roku. Dzięki udziałowi w szkoleniach i innych zajęciach mogłam udowodnić, że także na produkcji są zdolni i zręczni pracownicy, którzy chcą uczestniczyć w poprawie funkcjonowania firmy.

Jirka

32 lat, pracownik studia prepress, 8-letni staż pracy w FINIDR

„Pracując w FINIDR mogę codziennie przeżyć małą przygodę. Ponieważ każda książka jest wyjątkowa, mamy do czynienia z nowymi wyzwaniami. Uczymy się nowych rzeczy od siebie nawzajem i współpracując, trzymamy się razem. Ta wspólna cecha wszystkich pracowników jest dla mnie bardzo drogocenna, dlatego moi koledzy i koleżanki z pracy stali się dla mnie moją drugą rodziną.“

JAKIE MASZ MOŻLIWOŚCI ROZWOJU W NASZEJ DRUKARNI?

Mam możliwość rozszerzać swoje znajomości języków obcych. Od czasu do czasu wykorzystuję swój angielski lub niemiecki w praktyce na targach zagranicznych lub podczas wizyt naszych klientów w firmie. Cieszę się, że mój rozwój osobisty jest korzystny dla obu stron, odnosi się to też do innych szkoleń zawodowych.

Marcela

39 lat, pracownik kontroli, 14-letni staż pracy w FINIDR

„Doceniam tradycje i dlatego lubię pracę w firmie, która działa w swojej dziedzinie od wielu lat. Produkty firmy to książki, z których każdy tytuł jest wyjątkowy, przynosi ludziom radość, zabawę, odpoczynek, mądrość i wiedzę. Dlatego ideę firmy FINIDR postrzegam za sensowną i ważną dla mnie samej.“

PRACUJESZ U NAS NA POZYCJI KONTROLERA, JAKIE SĄ TWOJE KOLEJNE CELE ZAWODOWE?

Pracę w firmie rozpoczęłam krótko po ukończeniu studiów. Jako kontroler tworzę mnóstwo wykresów i osi czasu, ale dla siebie nie mam takiego harmonogramu. Zastanawiam się raczej jak będę coś robić niż co będę robić. Najważniejsze dla mnie jest odczuwać przyjemność ze swojej pracy. Wszystko pozostałe toczy się spokojnie i naturalnie. Takie podejście wielokrotnie zdawało egzamin zarówno w moim życiu prywatnym jak i zawodowym.

JAKIE MASZ MOŻLIWOŚCI ROZWOJU W FINIDR?

Człowiek, który jest aktywny zawodowo musi się nieustannie rozwijać. Podczas rozwiązywania codziennych zadań lub w trakcie realizacji celów. Ciągle można coś ulepszać, udoskonalać. W naszej drukarni bardzo dobrze sprawdza się moim zdaniem Akademia FINIDR, która oferuje możliwość kształcenia. Sama przeszłam szereg kursów, uczyłam się od swoich kolegów i zyskałam w ten sposób cenne informacje. W ubiegłym roku zostałam lektorem i szkolę moich kolegów i koleżanki w pewnych dziedzinach związanych z pracą. Jest to dla mnie przyjemna zmiana i urozmaicenie.

Vladimír

36 lat, dyspozytor produkcji, 8-letni staż pracy w FINIDR

„To przyjemne uczucie być częścią zespołu FINIDR. Dzięki najnowszym maszynom poligraficznym mogę śledzić produkcję całej książki od czystych kartek papieru po dalszą obróbkę technologiczną i samo oprawianie. Stanowi to dla mnie niezapomniane przeżycie.“

CO CZYNI TWOJĄ PRACĘ INTERESUJĄCĄ?

Zaczynałem jako mistrz produkcji i po dwóch latach zostałem dyspozytorem. Kiedy zostałem przyjęty na mistrza wiedziałem, że czeka mnie długa droga zapoznawania się z dziedziną, która była dla mnie dotąd nieznana – poligrafią. Dzisiaj pracuję na pozycji dyspozytora produkcji i, ponieważ lubię ciągle coś ulepszać, jako dyspozytor własnymi pomysłami upraszczam pracę nie tylko sobie, ale i pozostałym.

CZEGO NOWEGO NAUCZYŁEŚ SIĘ PODCZAS SWOJEJ PRACY W FINIDR I W JAKIEJ DZIEDZINIE CHCIAŁBYŚ SIĘ ROZWIJAĆ?

Dzięki mojemu stanowisku i wewnętrznemu kształceniu w Akademii FINIDR, zostałem lektorem, nauczyłem się lepiej prezentować samego siebie i swoją pracę oraz radzić sobie w trudnych sytuacjach. Cennym doświadczeniem było dla mnie na przykład występowanie przed dużą grupą ludzi i utrzymanie z nimi kontaktu wzrokowego. Dla dyspozytora jest to bardzo ważne, ponieważ pozostaje w stałym kontakcie z różnymi ludźmi i grupami. Jeśli chodzi o poligrafię, chętnie poszerzyłbym swoją wiedzę w dziedzinie druku.

Dołącz do nas!

Pokaż wolne miejsca pracy

Benefity pracownicze

 • roczne nagrody i udział w wynikach ekonomicznych
 • premie kwartalne
 • premie uznaniowe
 • premie nadzwyczajne
 • 50 % dopłaty za nadgodziny
 • bonus za spełnienie funduszu czasu pracy
 • urlop w wymiarze 22 dni
 • nieodpłatne ćwiczenia FyzioFit
 • usługi fizjoterapeuty
 • dopłata do posiłków i wyżywienia zakładowego
 • do wyboru 5 różnych potraw
 • edukacja językowa
 • wstępne i specjalistyczne szkolenia we własnym centrum edukacyjnym Akademia FINIDR
 • zajecia typu teambuilding
 • dzień FINIDRu
 • wizyta Św. Mikołaja dla dzieci
 • impreza firmowa
 • wydarzenia dla emerytów
 • dopłata do ubezpieczenia emerytalnego (OFE)
 • korzystniejsze rozmowy „SIM-ki do rodzinki“
 • 1.000 CZK dopłaty do usług doradztwa finansowego
 • 5.000 CZK dodatku z okazji urodzenia dziecka
 • program polecania pracowników
 • nowoczesne środowisko pracy i miejsca do odpoczynku
 • skrócony czas pracy

Jak to wszystko przebiega?

Wszystko przebiega w spokoju i przyjemnej atmosferze. Po załatwieniu wszystkich niezbędnych formalności zostaniesz zaznajomiony/a z zespołem i przejdziesz szkolenie niezbędne dla Twojej pozycji.


Wyślesz swoje
CV

Poczekasz na kontakt z naszej strony

Przyjdziesz na
rozmowę kwalifikacyjną

Poddasz się badaniom lekarskim

Podpiszesz umowę

Rozpoczniesz pracę
w firmie FINIDR

Kogo spotkasz w trakcie procesu rekrutacyjnego?

Mgr. Aneta Dvořáková

Stanowisko administracyjne

+420 558 772 206

Ing. Šárka Adamčíková

Stanowisko robotnicze

+420 558 772 263

Ing. Maryla Adamčíková

Stanowisko kierownicze

+420 558 772 260

Ing. Lenka Hlisnikovská

Umowy, porozumienia

+420 558 772 220