Imprezy firmowe

Dzień z FINIDRem

Tradycyjne spotkanie dla naszych pracowników i ich rodzin z bogatym programem zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Stanowi jedną z okazji wspólnego spędzenia wolnego sobotniego popołudnia na łonie przyrody, w duchu sportu i rywalizacji.

Wizyta Św. Mikołaja dla dzieci

Coroczne podarunki i różnorodny program dla dzieci naszych pracowników wywoła uśmiech na twarzy i ucieszy każdego smyka.

Tematyczny wieczorek firmowy

Podziękowanie za całoroczną pracę w przyjemnej atmosferze tematycznego wieczorku jest jednocześnie imprezą świętującą nadchodzący nowy rok.

Firmowa liga kręglarska i badmintonu

Na miłośników sportu czeka próba sił i umiejętności sportowych w firmowej lidze kręglarskiej i badmintonu, wisienką na torcie jest puchar i inne nagrody rzeczowe.

Świętowanie wydania 100., 200. i 300-milionowych książek

Wyśmienite śniadania i uroczyste obiady z okazji wydania 100., 200. i 300-milionowej książki są urozmaiceniem codziennej pracy w naszej firmie.

Imprezy dla byłych pracowników

Bardzo doceniamy pracę naszych pracowników, którzy zasłużyli już sobie na przejście na emeryturę i bardzo się cieszymy, gdy możemy się z nimi ciągle spotykać podczas regularnych imprez i wydarzeń organizowanych właśnie dla nich.

Pozostałe wydarzenia

Dni Otwarte

Podczas Dni otwartych można zobaczyć jak powstają piękne i rozmaite książki; zainteresowani mogą wziąć w udział w wycieczce po drukarnii, podczas której zapoznają się z charakterystyką całego procesu produkcji książki.

Dni Otwarte dla przyszłych pracowników

Osoby zainteresowane pracą w naszej firmie mają możliwość wzięcia udziału w Dniach Otwartych i zaznajomienia się ze środowiskiem pracy, atmosferą i aktualną ofertą wolnych miejsc pracy bezpośrednio w naszej firmie.

Dzień Ziemi

Poprzez regularną zbiórkę nieużywanego sprzętu elektronicznego i zapewnienie procesu jego ekologicznej utylizacji działamy na rzecz ochrony środowiska naturalnego.

Jarmarki ze sztuką z Galerii Puntík

W pomieszczeniu, w którym znajduje się nasza recepcja, organizujemy jarmarki, podczas których można wesprzeć niepełnosprawne osoby kupując wytworzone przez nich ręcznie przedmioty, w których widać piękno i kreatywność artystyczną.

Praktyka zawodowa

Uczniom oferujemy możliwość zdobycia pierwszych zawodowych doświadczeń poprzez praktykę zawodową.

Wycieczki

Regularnie organizujemy wycieczki dla szkół, podczas których przedstawiamy cały proces produkcji książki.

Więcej informacji o rodzaju udzielanej przez nas pomocy można znaleźć tutaj – Pomagamy