2023

⌘K
  1. Home
  2. Docs
  3. 2023
  4. Finidrak 4/2023
  5. Słowo wstępu

Słowo wstępu

Drodzy Finidracy,

znowu mamy koniec roku, a święta Bożego Narodzenia są tuż za rogiem. Nie chodzi o to, gdzie je spędzacie, ale o to, z kim je spędzacie i w jakim nastroju. Życzę wam, abyście byli jak najbardziej zadowoleni w tym okresie, abyście odpoczeli oraz naładowali baterie na nowy rok. Wspólnym mianownikiem, którego z pewnością mogę nam wszystkim życzyć, jest dobre zdrowie i szczęście, którego wszyscy potrzebujemy.

Mamy za sobą rok pełen wyzwań, z którymi wspólnie sobie poradziliśmy. Nie było to łatwe. Na naszej krętej drodze pojawiło się wiele małych i dużych przeszkód. W zeszłym roku ogłosiłem, że prawdopodobnie czekają nas dwa bardzo trudne lata, które przetestują nas na wiele sposobów. Pierwszy rok mamy już prawie za sobą i staram się patrzeć na kolejny z nadzieją. Nadchodzący okres z pewnością nie będzie łatwy, ale wierzę, że uda nam się przez niego przejść. Chciałbym, aby podejmowane przez nas kroki nie tylko nas wzmocniły, ale także zbliżyły do siebie.
Wewnątrz magazynu znajdziecie wiele interesujących informacji i artykułów. Są tam też trzy tematy, w których:
– zastanowię się nad tym, w jakim miejscu znalazł się FINIDR po 30 latach od powstania
– spoglądam wstecz na owoce Republiki Czeskiej od aksamitnej rewolucji
– myślę o wartościach na których budowałem swój biznes od samego początku

To, jakie wnioski wyciągniecie, pozostawiam wam. Ale myślę, że ważne jest, aby rozmawiać o tych rzeczach, a także myśleć o tym.
Rok 2024 będzie rokiem świętowania, ale będzie też kolejnym rokiem wyzwań. Jestem przekonany, że w nadchodzącym okresie nadal będziemy się rozwijać i że razem przez nie przejdziemy.
Dziękuję wszystkim Finidrakom za współpracę w tym roku, naprawdę doceniam możliwość kierowania tym zespołem.

Z głębi serca życzę Wam i Waszym bliskim dużo szczęścia, zdrowia i dobrego samopoczucia. Życzę również Wesołych Świąt i wszystkiego najlepszego w nowym roku.

Jarek Drahoš