2023

⌘K
  1. Home
  2. Docs
  3. 2023
  4. Finidrak 2/2023
  5. Z drukarni: Znamy tegorocznych mistrzów!

Z drukarni: Znamy tegorocznych mistrzów!

Tekst: Ondřej Prokop

Mamy za sobą kolejny, według pozytywnych opinii, udany rok naszej tradycyjnej ligi firmowej. Kto stanął na podium tegorocznych rozgrywek w badmintona i kręgle?

Dwa i pół miesiąca ruchu, mierzenia sił, rywalizacji, ale i ciągłego doskonalenia. Tymi słowami mógłbym w skrócie opisać ostatni rok naszej ligi firmowej FINIDR.

Od około połowy stycznia do końca marca w lokalnej hali sportowo-widowiskowej Actvity4Fun po raz kolejny odbywały się dwie tradycyjne ligi – badminton i kręgle. Cieszy nas fakt, że i tym razem udział wzięli pracownicy całej firmy. Nawet mimo tego, że czasami trudno jest pogodzić wszystko ze zmianami, pracą, innymi zajęciami itp. Ale, jak powtarzam, chodzicie tak, jak wam pasuje, a przede wszystkim tak, jak chcecie. Krótko mówiąc, aby cieszyć się miłym popołudniem.

Ale jak to wszystko ostatecznie się potoczyło?

Sytuacja w badmintonie ciągle się zmieniała, więc było jasne, że ostateczna klasyfikacja zostanie rozstrzygnięta ostatniego dnia rozgrywek. I rzeczywiście tak się stało…

Końcowa klasyfikacja Ligi firmowej badmintona 2023

1. Martina Stružínská, zastępca dyrektora handlowego i kierownik administracji działu handlowego

2. Kamil Novák, handlowiec

3. Lenka Hlisnikovská, specjalista ds. zasobów ludzkich

Martinie Stružínskiej udało się obronić zeszłoroczne pierwsze miejsce, a w przyszłym roku czeka ją trudne zadanie. Atak na złotego hat tricka. Czy jej się to uda? Dajmy się zaskoczyć!

 

Kręgle były równie ekscytujące jak badminton. Tutaj utworzyła się grupa graczy, którzy nieustannie ścigali się ze sobą, a kolejność rankingów w kółko się zmieniała …

Końcowa klasyfikacja Ligi firmowej kręgli 2023

1. Michal Lokajiíček, drukarz

2. Jaromír Andrýsek, brygadzista produkcji

3. Michal Strnad, kierownik introligatorni

Michal Lokajíček, po poprzednich drugich miejscach, słusznie otrzymał tytuł, na który zasłużył. Warto również wspomnieć o najwyższym tegorocznym wyniku 174 punktów Michala Čverčka. Jego wyczyn został później powtórzony przez Michala Strnada.

Jeszcze raz gratuluję zwycięzcom i dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w tegorocznej lidze.

Wierzę, że wielu z was – tegorocznych uczestników – spotkam ponownie w kolejnej edycji, a także poznam nowe twarze. Widzimy się więc około połowy stycznia 2024 roku na starcie kolejnej edycji.

Jeśli jednak ktoś już tęskni za aktywnością sportową, mam rozwiązanie. W sierpniu ponownie odbędzie się bieg MoravaRun, a na starcie ponownie stanie sztafeta FINIDR złożona z naszych pracowników. I jestem pewien, że powitamy nowych  zainteresowanych. Jeśli chcesz wziąć udział proszę o kontakt z Kamilem Szczurkiem.