2023

⌘K
  1. Home
  2. Docs
  3. 2023
  4. Finidrak 1/2023
  5. Z drukarni: Stylowe przyjęcie

Z drukarni: Stylowe przyjęcie

Tekst: Maryla Adamčíková 

Impreza firmowa w stylu Casino Royale, czyli James Bond, to była wielka impreza na zakończenie roku.
W piątek, 16 grudnia 2022 roku, śnieg początkowo próbował nam przeszkodzić, ale ostatecznie wszystkim uczestnikom udało się pojawić na czas, z czego byliśmy bardzo zadowoleni. Impreza odbyła się po długim czasie, ponieważ z powodu covid-19 nie mieliśmy takiej możliwości w poprzednich latach.

Niestety nasz ulubiony Kass w Czeskim Cieszynie nie ma takiej pojemności, spotkaliśmy się niekonwencjonalnie w Domu Kultury Trisia w Trzyńcu, gdzie zebrało się nas 480 osób! Autobusy jednak bezpiecznie przewiozły „uczestników wycieczki” tam i z powrotem.

Cały wieczór przebiegał w odświętnym nastroju, panie ubrały się w eleganckie sukienki, a panowie sięgnęli po garnitury. Towarzyszył nam świetny zespół iBand Jiří Zabystrzan, a w drugiej sali Pristy Band. Nie mogło zabraknąć programu towarzyszącego z kasynem, ruletką, black jackiem, a także pamiątkowego zdjęcia czy stylowego baru z niesamowitymi drinkami.

Loteria była bardzo bogata, ale największą popularnością cieszyło się darmowe miejsce parkingowe VIP na rok. Atmosferę dopełniały melodie znanych utworów naszego ulubionego DJ Jiříego Haláka. Świetna impreza, nie sądzicie?