2023

⌘K
  1. Home
  2. Docs
  3. 2023
  4. Finidrak 2/2023
  5. O nas: Czy jesteście zadowoleni?

O nas: Czy jesteście zadowoleni?

Roman Bromnik
Asystent kierownika produkcji
Dołączyłem do FINIDRu ponad pół roku temu, a ponieważ pochodzę z innej branży, było jasne, że na początku będzie to głównie szkolenie. Stopniowo przechodziłem szkolenia na liniach do oprawy twardej, a po kilku miesiącach miałem również okazję poznać proces z perspektywy mistrzów introligatorni, z którymi spędziłem kilka tygodni. Tak więc pierwsze sześć miesięcy to dla mnie głównie różnorodność pracy, nowe doświadczenia każdego dnia i pomocni koledzy, którzy zawsze chętnie służą radą. Bardzo doceniam przestrzeń, jaką daje się nowicjuszom, aby jak najefektywniej ich szkolić, a także Akademię FINIDR i inne wspierające możliwości szkoleniowe.

Jednym z głównych powodów, dla których wybrałem FINIDR, była strategia funkcjonalna, która jest coraz bardziej widoczna w naszych codziennych działaniach. Wierzę, że odróżnia nas ona od innych i przyczynia się do zabezpieczenia naszej przyszłości w tych złożonych i nieprzewidywalnych czasach. Cieszę się, że mogę być jej częścią.

Krzysztof Mateusz Fiter
operator
Już po paru miesiącach w FINIDRze nie mogłem wyobrazić sobie, że chciałbym pracować w innej firmie. Rodzinna atmosfera szybko otworzyła mnie na współpracowników co dla mnie bylo nowością przez moją introwertyczność a jako, że w życiu najważniejszą wartością jest dla mnie rodzina, to czuję się w pracy bardzo swobodnie i mogę ze spokojem ducha realizować powierzone mi zadania. Przełożeni są bardzo pomocni i uprzejmi, dobrze mi się z nimi współpracuje.