2023

⌘K
  1. Home
  2. Docs
  3. 2023
  4. Finidrak 4/2023
  5. Już wkrótce

Już wkrótce

Tekst: Maryla Adamčíková, Ondřej Prokop

Przygotowujemy program ćwiczeń zapobiegający powstaniu zespołu cieśni nadgarstka, schorzeniu spowodowanemu uciskiem nerwu pośrodkowego w nadgarstku.


Długotrwałe powtarzanie tych samych ruchów dłoni, zwłaszcza w połączeniu z nieprawidłową postawą, może prowadzić do rozwoju tego schorzenia. Regularne ćwiczenia i rozciąganie dłoni i nadgarstków może pomóc utrzymać mięśnie i stawy w dobrej kondycji, zmniejszyć napięcie i poprawić przepływ krwi.

Aby zapobiec przeciążeniu i rozwojowi cieśni nadgarstka, zapewniamy 15-minutową sesję indywidualną z naszym pracownikiem rehabilitacyjnym, który będzie ćwiczył nadgarstek, wykona masaż, nasmaruje kończynę specjalnym produktem i oczywiście zademonstruje ćwiczenia do wykonania w domu. Pilotaż już działa, nasi koledzy z produkcji mieli okazję wypróbować osobistą konsultację wraz z ćwiczeniami i są zadowoleni z tego pomysłu. Przewidywany termin uruchomienia to styczeń 2024 r. W odpowiednim czasie przedstawimy szczegóły dotyczące możliwości i zgłoszeń.

Kolejna edycja Ligi Firmowej już niedługo!

Wraz z nowym rokiem zbliża się również start Ligi Firmowej w badmintona i kręgle.

Będziemy grać w każdą środę od 17 stycznia do 27 marca 2024 w Activity4Fun w Czeskim Cieszynie.

Sprawdź swoje siły z innymi kolegami! Czy zwycięzcy z 2023 roku obronią swoje tytuły? To rozstrzygnie się na kortach lub torach. Bądź tam!

Rejestracja już wkrótce.