Terminowa i szybka wysyłka

Nasz dział ekspedycji pracuje w systemie dwuzmianowym, dzięki czemu możemy niemal natychmiast wysyłać książki do Klientów końcowych do wszystkich krajów UE. Celem zabezpieczenia najwyższej jakości, pakujemy towar przy użyciu kilku warstw ochronnych – pudełek, kartonów i folii zabezpieczającej. Klient może dobrać sobie pozostałe elementy opakowania towaru i palet zgodnie ze swoim życzeniem lub zgodnie z wybranym rodzajem transportu – drogowym, morskim lub lądowym.

Rzetelny transport

Doręczamy towar dla Klientów do najróżniejszych miejsc – magazynów i domów rodzinnych, księgarni lub biur. Wierzymy, iż końcowym nośnikiem jakości i marki naszej drukarni jest środek transportu i jego kierowca; wybieramy zawsze rzetelnych kierowców, z którymi współpracujemy od wielu lat. Wszystkie nasze pojazdy są kontrolowane przez dyspozytorów i praktycznie wszystkie przewozy są realizowane w oparciu o zasadę Just In Time, a więc towar jest doręczany we wcześniej uzgodnionym terminie i czasie.

Myślimy proekologicznie

Nie jesteśmy obojętni wobec środowiska, w którym żyjemy. I chociaż książki są wykonane z papieru, a papier jest produkowany z drzew, dbamy o to aby drzewa te pochodziły ze starannie zagospodarowanych lasów.  Do produkcji wszystkich książek wykorzystujemy ekologiczną energię elektryczną pochodzącą ze źródeł naturalnych i podejmujemy aktywne działanie redukujące nasz ślad węglowy.

Więcej o ekologii