„Pracę w naszej firmie zaczęłam zaraz po szkole średniej, jestem już tu od 2012 r. Praca w firmie FINIDR, konkretnie w dziale maszyn składających jest bardzo urozmaicona. Każdy dzień uczymy się czegoś nowego i przyjmujemy zlecenia klientów, którzy mają wysokie wymagania co do jakości.”

JAKIE ODNIOSŁAŚ SUKCESY?

„Zaczynałam pracę w drukarni na stanowisku odbioru druku. Pamiętam moment, gdy po raz pierwszy miałam gdzieś zawieźć paletę. To była akcja. Z czasem jednak człowiek wszystkiego się nauczy. Na tym stanowisku pracowałam około 9 miesięcy, potem przeszłam do działu obsługi maszyn składających. Na początku nie miałam pojęcia jak to robić, a największą szkołą życia był czas kiedy musiałam zacząć składać bloki sama. Odnalazłam się jednak na tej pozycji, a praca tu do dzisiaj sprawia mi radość. Chętnie pomagam innym, przez co dostałam się na stanowisko osoby przekazującej, gdzie poświęcałam się głównie udzielaniem pomocy innym na przykład w czasie ustawiania maszyny lub w razie problemów, z którymi inni nie dawali sobie rady.

Przy obsłudze maszyn składających pracowałam 6 lat, potem dostałam stanowisko tecnika procesu składania. Pierwsze pół roku było bardzo ciężkie, ale dzięki fantastycznemu zespołowi i wyrozumiałości pozostałych, zaaklimatyzowałam się. Bardzo doceniam chęć pomocy ze strony kolegów, którzy zawsze chętnie służą pomocną dłonią.  Sukcesem centrum druku jest według mnie tamtejszy zespół inżynierów maszyn składających. Wszyscy to super ludzie, a ja jestem szczęśliwa, że mogę z nimi pracować.”