Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/data/blob/news-image_jpeg-20170320085642-8140-babybox-logo-obrazek.jpg) is not within the allowed path(s): (/www/doc/www.finidr.cz:/disk2/doc/www.finidr.cz:/usr/share/php:/www/tmp:/tmp) in /www/doc/www.finidr.cz/www/wp-content/plugins/advanced-custom-fields-pro/includes/api/api-helpers.php on line 2622

16. 3. 2017

Ponieważ nie jest nam obojętny los niechcianych dzieci, ponownie wsparliśmy projekt ich ratowania i  dofinansowaliśmy działalność Okien Życia. 

Obecnie w Czechach działa 70 Okien Życia, dzięki którym szansę otrzymało 145 dzieci, z tego piętnaścioro w zeszłym roku. Oprócz tworzenia nowych punktów, stopniowo najstarsze z nich wymieniane są na nowe klimatyzowane Okna Życia  wyposażone w bardzo precyzyjną sygnalizację.  

Okno Życia ma na celu pomoc nie tylko dzieciom, ale także rodzicom i matkom, które w trudnej sytuacji nie potrafią otoczyć noworodka należytą opieką. Nasza pomoc może więc wesprzeć dotychczas działające Okna Życia jak i planowaną budowę azylu dla matek, które znalazły się w potrzebie.

Życie jest darem i dlatego cieszymy się, że możemy pomóc w ochronie tych, którzy nie mieli szczęścia na samym jego początku.