30. 9. 2008

Rosnące tempo pracy w naszej dziedzinie „od zawsze" kojarzy się z jesienią. Dotyczy to nie tylko drukarni, ale również wydawców. By spotkać się z naszymi klientami również w tym hektycznym okresie, oczyścić atmosferę i znaleźć czas na rozmowy również na inne niż robocze tematy , postanowiliśmy urządzić dla nich absolutnie nieformalną akcję. Nawet  podczas niej nie chcieliśmy stracić tempa, więc nazwaliśmy ją „Z Finidrem na trasie". Tym razem jednak nie pracowały na pełnym gazie maszyny drukarskie, ale gokarty.

Spotkanie z naszymi klientami odbyło się 23 września tego roku w Kartcentum w Pradze. W akcji wzięło udział 50 wystawców z całej Czeskiej Republiki. Popołudnie przebiegało nie tylko w duchu dobrej zabawy, podstawą której był dobry poczęstunek i karwingowe wyścigi.  Należy dodać, że ani tym razem nie można było całkiem uniknąć rozmów na tematy robocze. Wydawców zaznajomiliśmy ze zmianami personalnymi oraz nowościami z ostatnich miesięcy. Była okazja do dyskusji o problemach, z jakimi borykają się klienci i można je było na miejscu rozwiązywać z handlowcami oraz z dyrektor handlową Ing. Annou Součkovą.

Wszyscy klienci nawet z perspektywy czasu ocenili spotkanie bardzo pozytywnie i podobno już teraz niecierpliwie oczekują podobnego spotkania w roku przyszłym.