24. 4. 2012

W tym roku po raz pierwszy wzięliśmy udział w targach książki w v Lipsku, Bolonii i Londynie, gdzie wystawialiśmy się w ramach wspólnej ekspozycji Republiki Czeskiej.
W połowie marca odwiedziliśmy Leipziger Buchmesse, będące drugimi co do wielkości targami książki w Niemczech i utrzymujące się ciągle na bardzo wysokim poziomie. Tegoroczne targi odwiedziło ponad 163 tys. wizytujących, przedstawiło się tutaj 2071 wystawiających z 44 krajów i można było zobaczyć ponad 20 000 nowości książkowych.
Drugie z kolei targi Bologna Book Fair, na które wybrali się przedstawiciele naszego działu handlowego, odbyły się w dniach od 19 do 22 marca. We włoskich targach, poświęconych książce dziecięcej, uczestniczyło niemal  1200 wystawiających z 66 krajów. Chociaż braliśmy w nich udział po raz pierwszy, mile zaskoczyło nas zainteresowanie naszą drukarnią.
Trzecimi targami książki, w których w ramach ekspozycji  RC wzięliśmy udział, były The London Book Fair. Rocznik ten, urządzany w dniach od 16 do 18 kwietnia, poświęcony był Chinom i chińskiemu rynkowi. Chińskie stoisko o powierzchni ponad 2000 m2 przeszło najśmielsze oczekiwania.

Wierzymy, że dzięki targom, wypełnionym spotkaniami z obecnymi i nowymi klientami, nasza drukarnia zyska kolejnych zadowolonych klientów.