20. 10. 2011

Tegoroczne Międzynarodowe Targi Książki we Frankfurcie, należące do największych na świecie, odbyły się w terminie od 12 do 16 października, a nasza drukarnia prezentowała się w całkiem nowym stoisku.
Coroczne święto ksiażki zaprezentowało 7 300 wystawców ze stu krajów, a my również mieliśmy możność pokazać pracę naszych drukarzy i introligatorów szerokiej rzeszy wydawców i miłośników książek. Na tegorocznych targach książki we Frankfurcie pojawiło się ponad 280 tys. odwiedzających. Stoisko naszej drukarni było częstym celem naszych obecnych i potencjalnych klientów, jak również partnerów handlowych.  Wszyscy ocenili przyjemną atmosferę, wyśmienite morawskie wino wybrane osobiście przez właściciela drukarni, irlandzką whisky, koniaki oraz inne specjały. W imieniu drukarni FINIDR w targach wziął udział właściciel p. Jaroslav Drahoš wspólnie z zespołem handlowców pod kierownictwem dyrektora handlowego p. Miroslava Klosa. Teraz celem całego działu handlowego jest nawiązanie do udanych rozmów prowadzonych na targach i zaspokojenie wymagań naszych klientów. Na frankfurckich targach prezentowalismy również naszą drukarnię na stoisku Republiki Czeskiej, które nastawiło się na wspieranie czeskiej literatury i czeskiego rynku książki. 

Wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko, pragniemy podziękować za wyrazy szmpatii i cieszymy się na spotkanie na następnych targach we Frankfurcie w roku 2012.