Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/data/blob/news-image_png-20170718110716-9732-zdrav-klaun.png) is not within the allowed path(s): (/www/doc/www.finidr.cz:/disk2/doc/www.finidr.cz:/usr/share/php:/www/tmp:/tmp) in /www/doc/www.finidr.cz/www/wp-content/plugins/advanced-custom-fields-pro/includes/api/api-helpers.php on line 2622

10. 7. 2017

Wiemy, że śmiech jest ważny i może leczyć. Klaun medyczny przynosi uśmiech dzieciom, rodzicom i seniorom, którzy przeżywają ciężkie chwile w szpitalach i domach. Działają cuda.
Dlatego nasza drukarnia im kibicuje i wspomogła finansowo wydruk historii Klaunów medycznych czyli książki pod tytułem Małe cuda II.  W maju tego roku wyprodukowaliśmy i wysłaliśmy 4000 szt do ich centrali w Pradze.
Klaun medyczny jest partnerem RED NOSES International (RNI) oraz European Federation of Hospital Clowning Organizations (EFHCO).
Dziękujemy klaunom medycznym za ogromną ilość „małych” cudów. Kiedy uśmiecha się dziecko, które od tygodnia się nie uśmiechało. Kiedy przemówi ktoś, kto od dawna nie mówił. Kiedy ustanie przejmujący płacz i zastąpi go uśmiech. Kiedy uda się zapomnieć o bólu, strachu i bezsilności.