29. 1. 2024

Tak, to prawda! Także w tym roku kontynuujemy naszą wspaniałą tradycję, sadzenia drzewa za każde zlecenie od was. W ten sposób wspieramy odnowę lasów i przywrócenie monokultury.

Wspólnie z organizacją non-profit przeprowadziliśmy w ubiegłym roku dwie akcje sadzenia, w których aktywnie uczestniczyli nasi pracownicy. Ich udział był znaczący i przyczynił się do posadzenia prawie 4000 nowych drzew w naszym regionie. Niestety, jesienna pogoda nie pozwoliła nam już na zorganizowanie akcji sadzenia, więc pozostałe nowe drzewa pochodzące z waszych zeszłorocznych zamówień zostały posadzone na terenie Beskidów przez samą organizację non-profit.

W tym roku ponownie planujemy akcje sadzenia zarówno wiosną, jak i jesienią. Mamy nadzieję, że pogoda pozwoli nam zorganizować w tym roku więcej wydarzeń, a liczba nowo posadzonych drzew będzie jeszcze większa.

A jakie są liczby od roku 2021, kiedy rozpoczęliśmy nasz projekt? Posadziliśmy już 36 558 nowych sadzonek drzew na kilku obszarach górskich. Wspaniała liczba!

Dziękujemy wam za wsparcie w przywracaniu środowiska naturalnego. Każde wasze zamówienie ma realnie pozytywny wpływ na naszą planetę.