01.06.2012 – Całe Czechy czytają dzieciom

1. 6. 2012

Dokładnie przed rokiem nasza drukarnia brałą udział w pierwszym Międzynarodowym tygodniu czytania dzieciom, które było świętem dzieci i literatury w całej Republice Czeskiej.
W tym roku w terminie od 1-7 czerwca już tradycyjnie przebiega u nas CZYTANIE DZIECIOM. Oświatowy projekt Całe Czechy czytają dzieciom®, który jest organizatorem tej akcji, po zeszłorocznym sukcesie przygotował już drugą edycję. Celem TYGODNIA CZYTANIA DZIECIOM jest zwrócenie uwagi na to, że czytanie książek, w których wszystko może się wydarzyć, jest bardzo ważne. Czytanie jest przygodą! Czytanie jest radością!

15.02.2012 – Całe Czechy Czytają Dzieciom ®

15. 2. 2012

Cieszy nas, że jako partnerzy możemy współuczestniczyć we wspaniałych akcjach dla dzieci, które przygotowuje organizacja pożytku publicznego Całe Czechy Czytają Dzieciom ®. Produkcja książek jest naszą misją, która jest ściśle powiązana z misją danej organizacji pożytku publicznego, a jej misją jest budowanie mocnych więzów rodzinnych za pośrednictwem wspólnego czytania.

W 2011 roku w ramach projektu Całe Czechy Czytają Dzieciom odbyły się trzy ogólnopaństwowe  konkursy – plastyczny, czytelniczy oraz konkurs „Ten nasz wiersz czeski", dalej dwie grupy wolontariuszy regularnie w szpitalach czytają małym dzieciom i tym samym umilają im pobyt w tych placówkach.
Te oraz wiele innych czynności oraz akcji ma na celu zdopingować rodziców i dzieci do wspólnego aktywnego spędzania wolnego czasu, a my jesteśmy przekonani, że dla wszystkich tego najcenniejszego.

01.10.2010 – Całe Czechy czytają dzieciom ®


Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/data/blob/news-image_jpeg-20131018034657-0369-1.jpg) is not within the allowed path(s): (/www/doc/www.finidr.cz:/disk2/doc/www.finidr.cz:/usr/share/php:/www/tmp:/tmp) in /www/doc/www.finidr.cz/www/wp-content/plugins/advanced-custom-fields-pro/includes/api/api-helpers.php on line 2622

1. 10. 2010

Cieszy nas, że możemy brać udział w projekcie oświatowym Całe Czechy czytają dzieciom ®. Zainteresowała nas myśl przewodnia, że regularne czytanie dzieciom przez 20 minut dziennie rozwija osobowość dziecka, pamięć i wyobraźnię, ale pomaga też umacniać więzi rodzinne Projekt zagościł już w świadomości rodziców i jesteśmy zadowoleni,  że książki wyprodukowane w naszej drukarni radują duszę i poszerzą fantazję nie tylko tych, którzy sami potrafią  książkę przeczytać, ale również tych najmniejszych. Regularne czytanie bajek na dobranoc jest najlepszą inwestycją w przyszłość naszych dzieci.

Wszystkie certyfikaty