Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/data/blob/news-image_jpeg-20150724061757-2853-adra-logo.jpg) is not within the allowed path(s): (/www/doc/www.finidr.cz:/disk2/doc/www.finidr.cz:/usr/share/php:/www/tmp:/tmp) in /www/doc/www.finidr.cz/www/wp-content/plugins/advanced-custom-fields-pro/includes/api/api-helpers.php on line 2622

23. 7. 2015

ADRA jest międzynarodową organizacją humanitarną, która pomaga osobom w trudnej sytuacji życiowej. Głównym celem Centrum wolontariatu ADRA, któremu nasza drukarnia przekazała darowiznę finansową, jest wspieranie wolontariatu w organizacjach, które udzielają wsparcia dzieciom, młodzieży, seniorom, osobom niepełnosprawnym i ciężko chorym. Wolontariusze, których są w Czeskiej Republice blisko dwa tysiące, pomagają ulżyć potrzebującym w ich trudnej sytuacji i dać im jeszcze coś więcej.
Życzymy całej organizacji ADRA wiele sił i zdeterminowania we wszystkim, co robią, by ludziom na świecie żyło się chociaż trochę lepiej. Więcej informacji o działalności i pomocy można przeczytać tutaj.