1. Home
  2. Docs
  3. 2024
  4. Finidrak 1/2024
  5. O nas: Czy jesteście zadowoleni

O nas: Czy jesteście zadowoleni

Timothy George Echavez Yumul
pracownik produkcji

Pamiętam nasz pierwszy dzień, kiedy pani Czempková oprowadziła nas po firmie. Byłem przytłoczony tym, jak duży jest zakład, zwłaszcza że pracowałem również w firmie poligraficznej na Filipinach, ale nie była ona tak duża. Dodatkowo, niektóre z maszyn są zaktualizowane do najnowszej technologii druku, co oznacza, że firma dąży do rozwoju.

Jak wspomniałem, pracowałem również w firmie poligraficznej na Filipinach, więc w zasadzie to jest to, co robiłem przez prawie połowę mojego życia. Chociaż na Filipinach obsługiwałem różne maszyny, nie mam problemu ze zrozumieniem tutejszego przepływu pracy. Proces pracy jest w porządku, ponieważ firma posiada certyfikat ISO.

Ciężko jest pracować za granicą i zostawić za sobą rodzinę, ale mam kolegów, którzy są mili i zawsze gotowi do pomocy. W jakiś sposób sprawia to, że życie tutaj jest trochę łatwiejsze. Niektórych kolegów uważam nawet za przyjaciół, wiedzą kim są.

Michaela Byrtusová
pracownik obsługi maszyn produkcyjnych

Pracuję w FINIDRze od trzech miesięcy i jestem zatrudniona jako operator falcerki. Ta praca jest bardzo odpowiedzialna i wymagająca fizycznie. Doceniam przyjazne i profesjonalne podejście moich przełożonych i mojej mentorki, który mnie szkoli. Ponieważ moim wielkim hobby jest czytanie, cieszę się, że mogę być częścią jednego z procesów, w których powstaje nowa książka. Nie mogę odpowiedzieć na pytanie, co mi się nie podoba w firmie, ponieważ nie miałam jeszcze żadnych negatywnych doświadczeń.